GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

Spawacz

Spawacz

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna
  • Wynagrodzenie zasadnicze 5400 zł netto

Obowiązki

spawanie odbiorowe pod rentgen i prace montażowe konstrukcji stalowych (stacje gazowe, gazociągi) - prace wykonywane są w warsztacie oraz na budowie (praca w delegacji)

Wymagania

  • umiejętność spawania metodą TIG (141) i MAG (135) - mile widziane uprawnienia UDT
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w delegacji
  • mile widziana umiejętność spawania metodą 111

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności (wynagrodzenie zasadnicze podane w ogłoszeniu + premia)
  • zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych
  • świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna)