GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

Spawalnik / asystent spawalnika

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4400-5700 zł netto

Obowiązki

Nadzorowanie procesów spawania, prowadzenie dzienników spawania, współpraca z laboratorium badań nieniszczących i Urzędem Dozoru Technicznego, zamawianie części eksploatacyjnych do urządzeń spawalniczych, opracowywanie Instrukcji Technologicznych Spawania oraz kontrola jakości wykonywanych spoin

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem, mile widziane certyfikaty EWE/IWE, VT2 oraz praktyka zawodowa (dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania, praktyczna umiejętność oceny spoin); gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności (wynagrodzenie zasadnicze podane w ogłoszeniu + premia)
  • zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych
  • świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna)