GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

Elektryk / mechanik aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4400-5700 zł netto

Obowiązki:

Przeprowadzanie oględzin/przeglądów: technicznych, systemów bezpieczeństwa, układów pomiarowych. Łączenie urządzeń elektrycznych i automatyki, montaż i konfiguracja urządzeń a.k.p., programowanie i konfiguracja urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne, mile widziane średnie techniczne (np. technik elektryk, technik automatyk lub pokrewne)
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność (wyjazdy w delegacje)
  • Dodatkowymi atutami będzie posiadanie:
  • świadectw kwalifikacyjnych na stanowisku eksploatacji grupy G-1 i G-3
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i umiejętności (wynagrodzenie zasadnicze podane w ogłoszeniu + premia)
  • zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry
  • możliwość rozwoju i awansu
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych i z obsługi sprzętu
  • świadczenia socjalne