GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

Kierownik Budowy

miejsce pracy: Zabrze / cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Kierownika budowy w ramach nadzorowanych projektów
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wymogami Inwestora, określonymi w Umowach wykonawczych
  • Nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych
  • Współpraca z podwykonawcami oraz wydziałami Spółki, biorącymi udział w realizacji inwestycji
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, wykonawczą i powykonawczą
  • Przestrzeganie terminowości realizacji prac, zgodnie z założonymi harmonogramami
  • Bieżące monitorowanie budżetu kosztów związanych z realizacją budów
  • Wzorowa współpraca ze służbami nadzoru Inwestora

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy
  • Akceptacja pracy w delegacjach służbowych na terenie całego kraju
  • Mile widziane doświadczenie w branży gazowniczej/energetycznej
  • Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizacje celów
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i stresem
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, mobilność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony/nieokreślony
  • Pełny etat (1/1)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych
  • Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

Wynagrodzenie:  6 000 – 9 000 zł brutto