GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

       

Aktualności

Zapraszamy na nasze stoisko na wirtualnych targach wodorowych 06.-07.04.2022 https://hydrogen.metajar.com/gzog
Pojazdy elektryczne z ogniwem paliwowym są wg. wielu badaczy najbardziej rozwojowym ekologicznym rozwiązaniem dla transportu, w szczególności w przypadku autobusów, pojazdów ciężarowych i komunalnych. Mają korzystny stosunek masy do ładowności, duży zasięg oraz można je szybko zatankować. W Polsce pojawiły się możliwości uzyskania dotacji na zakup autobusów wodorowych i budowę stacji do ich tankowania. Wiele Zakładów Komunikacji Miejskiej zastanawia się,…
W roku 2021 pracując w konsorcjum z firmą Rockfin rozpoczęliśmy realizację dostawy w formule "zaprojektuj i wybuduj" dwóch stacji wodorowych w Polsce (Warszawa i Gdańsk) dla jednego z koncernów paliwowych.
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. wygrał przetarg na eksploatacyjną wymianę gazomierzy miechowych. Łącznie zostanie wymienionych 66 tysięcy gazomierzy na obszarze Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, Jastrzębia-Zdrój, Skoczowa, Bytomia, Gliwic, Rudy Śląskiej, Rybnika i Świętochłowic. 
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. znalazł się wśród laureatów "Gazel Biznesu 2020", jest to grono najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.
Strona 1 z 4