GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

Inżynier wsparcia technicznego

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4000-5400 zł netto

Obowiązki

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Udział w rozmowach handlowych, negocjacjach z inwestorami, wizjach lokalnych
  • Współpraca z producentami urządzeń technologicznych, projektantami, podwykonawcami
  • Bieżące wsparcie procesu realizacji inwestycji od podpisania umowy do przekazania dokumentacji powykonawczej
  • Sporządzanie cyklicznych raportów, harmonogramów, rozliczeń finansowych
  • Działania marketingowe w celu pozyskiwania potencjalnych kontraktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programem AutoCAD
  • Praktyczna znajomość specyfiki branży gazowniczej/ciepłowniczej/energetycznej - mile widziane
  • Doświadczenie we współpracy z firmami generalnego wykonawstwa przemysłowego - mile widziane
  • Udział w kompletacji projektów inwestycyjnych długoterminowych - mile widziane
  • Kreatywność, zaangażowanie, skrupulatność, mobilność
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i stresem
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w dużym zespole specjalistów
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych