Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 647.
GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD OBSŁUGI GAZOWNICTWA SP. Z O.O.
ul. Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

tel+48 32 376 19 99fax +48 32 376 22 70

         

Budowa SRP

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o. o. w Zabrzu posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji punktów i stacji redukcyjno – pomiarowych. Specjalizujemy się w prefabrykacji zarówno małych układów technologicznych typu punkty gazowe jak również rozbudowanych stacji redukcyjno – pomiarowych I i II stopnia redukcji.

Zależnie od wymagań klientów oferujemy dostawy gotowych stacji we wskazane miejsca jak również realizację budów „pod klucz” obejmujących prefabrykacje warsztatowe, transport na plac budowy oraz montaż i uruchomienie stacji, a także zagospodarowanie terenu, budowa traktów komunikacyjnych i ogrodzeń.

W swoim dorobku posiadamy znaczną ilość zrealizowanych projektów na rzecz takich podmiotów jak Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System, Spółki Gazownicze oraz szereg inwestycji na zlecenie klientów indywidualnych.

Wszelkie prace spawalnicze prowadzone są przez pracowników posiadających stosowne uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz Instytut spawalnictwa, a nadzór nad prawidłowością procesów spawalniczych prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę dozorową.

Zadowolenie klientów ze zrealizowanych inwestycji potwierdzają liczne referencje.

Nasza firma cieszy się opinią solidnego wykonawcy działającego w oparciu o najnowsze metody pracy, technologie, materiały i urządzenia. Ponadto każda inwestycja prowadzona jest przy zachowaniu wszelkich wymogów BHP oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.